Sprawdzony adwokat Rzeszów – zapraszamy do kontaktu

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adwokat Barbarę Bieniasz jest jedną z niewielu kancelarii adwokackich w Rzeszowie, oferujących tak szerokie wsparcie oraz kompleksową obsługę firm oraz podmiotów gospodarczych.
Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze prawnej firm oraz innych podmiotów gospodarczych, w szczególności spółek prawa handlowego: spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych, spółek komandytowych oraz spółek komandytowo-akcyjnych, a także spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Naszym celem jest nieustanne poszerzanie naszej oferty współpracy, świadczymy również usługi klientom indywidualnym. Staramy się zapewnić naszym Klientom poczucie indywidualnego podejścia do ich spraw, problemów, wykonywać naszą pracę w sposób rzetelny oraz profesjonalny.
Umożliwiamy profesjonalną pomoc w następujących obszarach: Prawo Administracyjne, Prawo Rodzinne, Prawo Upadłościowe i Naprawcze, Prawo Spółek Handlowych i Prawo Gospodarcze, Prawo Karne, Prawo Cywilne, Prawo Podatkowe.